iPhone Hızlı Resim Çekme

Dokunmatik ekranı ilk kez telefonlarında kullanan ve bu sayede yüksek satış oranlarına ulaşan, günümüzde ise en çok kullanılan telefon markalarından biri olan iPhone içerisinde sayısız özellik barındırmaktadır.

Çoğu parçası Apple şirketince yapılan iPhone ’un kullanıcılarının çoğu aslında ellerinde tuttukları teknoloji harikasının çoğu özelliğinin farkında değildir. Apple ve daha doğrusu iPhone kullanıcılarının çoğu aslında iPhone’a ait mükemmel kamerası için iPhone’u tercih etmektedir. Ancak bu üst düzey kalitedeki kamerayı ancak telefonun kilidini açtıktan sonra mı kullanabilirsiniz? Kamerayı kullanmanın kolay ve kısa bir yolu yok mu? Aceleniz var ancak bir fotoğraf mı çekmek istiyorsunuz? Ya da anı yakalamak mı istiyorsunuz? Şimdi sizlere iPhone’un mükemmel bir kaliteye sahip kamerası ile nasıl hızlı bir şekilde fotoğraf çekebileceğinizi anlatacağız.

Adım 1 – iPhone ’unuzu elinize alın

  • Kilit ekranı önünüzde belirmiş olmalı
  • Eğer kilit ekrani önünüzde belirmediyse Uyku , güç , açma , kapama tuşu olan tuşa basınız.

Adım 2 – Ekranı parmağınızla sağdan sola doğru çekiniz.

  • Bu işlem anında kameranızı açık duruma getirecek ve fotoğraf çekmenizi veya herhangi bir anı videoya almanızı sağlayacaktır .

Böylece içerisinde bir ton uygulama ve özellik barındıran iPhone ’un en iyi özelliklerinden biri olan kamerasını anında kullanabilir ve anı yakalayabilirsiniz !