Box Android Harici Yedekleme

box-ios-new-app k4

Android telefonunuzda sık kullanmadığınız sadece depolamak istediğiniz verilerin telefon hafızasını doldurmasını istemiyorsanız harici bir kaynağa yüklemeniz ve orda saklamanız gerekmektedir. Bu harici kaynak bir hafıza kartı ya da flash bellek olabilir. Ancak bu tür cihazlara ekstradan ücret ödemek istemiyorsanız BOX uygulaması tam size göre.
Box uygulamasını telefonuna Android marketten indirip kurunuz. Devamında üyeliğinizi tamamlayın ve online alanda size ayit 10 GB bir depolama alanı olsun. G2 kullanıcılarına özel olarak BOX, depolama alanını 50 GB yapmıştır. Yani LG G2 sahipleri bu uygulamadan 50 GB harici depolama
alacaktır. Bu alanı telefonunuzun dahili bir parçası gibi uygulamada göreceksiniz ancak oraya yükleyeceğiniz şeyleri internete upload ediyormuş gibi olacaksınız. Ordan telefona tekrardan aktarırken de download ediyormuş gibi işleme tabi tutulacaksınız. Bu işlemler için internetinizin sınırsız olmasında fayda var. 10 GB alana orta kaliteli 15 film ya da ortalama uzunlukta 2500 tane müzik ya da normal kalitede 10.000 tane resim kaydedebilirsiniz. Box size ücretsiz olarak 10 GB alan verecektir ancak ufak ücretler karşılığında bu alanı çok daha yukarıya çıkarabilirsiniz. 5 milyon kişinin kullandığı bu uygulama 80.000 kişinin beğenisini almıştır.
Uygulama Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.box.android&hl=tr