TweetDeck Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar ?

Tweetdeck sistemi, twitter tarafından oluşturulan resmi bir ağdır. Bu sistem birden fazla twitter hesabı olan kullanıcıların hesaplarına kolay erişebilmesi ve yönetmesi için kullanılır. tweetdeck.twitter.com linkinden girebilirsiniz. Bir hesaptan giriş yapıp içine 1000’e kadar hesap ekleyebilirsiniz.

tweetdeck-logo

Twitter’da bu sistem daha çok illegal olarak kullanılır. Kişiler kullanmadıkları +10.000 takipçili hesaplarını buraya eklerler ve toplam 100 hesap olduğunda herkes o hesaplardan gerçek hesaplarına günlük belli bir sayıda rt atar. Bu sayede RT attıkları tweeti büyük kitlelere duyurma şansına sahip olurlar. Twitter bu sistemi kapatmayı düşündüğünü duyurdu ancak kapatmadı. Deck‘e eklediğiniz hesaplarınız liste şeklinde bulunur. Örneğin deck’inizdeki 20 hesabınızın istediğiniz 4 tanesine belli bir tweeti tek seferde attırabilirsiniz. Toplu tweet, RT, Takip yaptırabilirsiniz.

TweetDeck Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar ?” üzerine 1 düşünce

  1. merhaba çok uzun zamandır tweetdeck kullanıcısıyım hesapları tweetdeck’e eklemeye çalıştığım zaman hiçbir sıkıntı olmuyordu fakat bir aydır hiç hesap eklememiştim.Şimdi hesap eklemeye çalıştığım sırada hesapları ekle kısmının üstünde “Login denied due to suspicious activity. Please check your email for further login instructions” ya da tweetdeck’in en alt sağ köşesinde “You cannot join any more Teams.” uyarısını alıyorum.Hesaplarımın e-mailleri hepsinin onaylandı fakat kontrol etmek amaçlı sürekli kullanılan bir hesabı da eklemeye çalıştım yine aynı uyarılardan birini alıyorum.Ne yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir