Pokemon Go PokeStop Şikayet

Günümüzde Ankara Kızılay’da gezerken, İstanbul Taksim’de dolaşırken, telefona gömülü  bir insan grubuyla karşılaşıyorsanız büyük ihtimalle Pokemon Go oynayanlara denk gelmişsinizdir. Hal böyle olunca da bu durumdan şikayet edenlerin sayısı da gitgide artıyor. Özellikle durulmaması gereken yerde duran oyun severler oyun şirketi Niantic’i zor durumda bırakıyor.

pokestop

Elinde telefonlarla yollarda görmeye alışık olduğumuz Pokemon Go severler, özellikle PokeStopların bulunduğu bölgelerde yoğunlaşıyor. Rastgele belirlenmiş PokeStop noktaları kimi zaman evimizin önü bile olabiliyor. Fakat bu durumdan rahatsız olan insanlar durumu oyunun yapımcı Niantic’e şikayet ederek ilgili PokeStopun ordan kaldırılmasını talep ediyor.

Pokemon Go yapımcısı Niantic ise bu şikayetlere daha fazla dayanamayıp PokeStopları birer birer kaldırmaya başladı. Oyuncular ise kaldırılan PokeStopları yerinde bulamadıkları için üzgün durumda.

Eğer siz de yakınlarınızdaki bir PokeStoptan rahatsızsanız, aşağıda vereceğimiz linkten ilgili PokeStop’un kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

PokemonGo PokeStop Şikayet ve Kaldırma Talebi Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir