Instagram’da Fotoğrafa Yer Bildirimi de Ekleme

Instagram hesabınızdan bir fotoğraf paylaşırken bu fotoğrafın nerede çekildiğini, neresi olduğunu da belirtmek istiyorsanız bunun için Instagram’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu özelliği kullanabilirsiniz. Fotoğraf ekleme aşamasında paylaşmadan önce, fotoğrafınıza not düşüp, diğer sosyal paylaşım sitelerinden ki hesaplarınızda paylaşma kısmında; Konum ekle kısmından konum bilgisini de resminize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Buradan konumunu da ekleyerek fotoğrafınızın daha kolay bir şekilde diğer kullanıcılar tarafından bulunmasını sağlayabilir, takipçileriniz fotoğrafın nerede çekildiğini bilmesini sağlayabilir ve Instagram’da ki bu özellikten faydalanarak profilinizi daha dolu ve kaliteli hale sokabilirsiniz. Sizde hemen fotoğrafınıza konum bilgisi ekleyerek, fotoğrafı daha anlamlı ve anlaşılır kılabilir, takipçilerinizin sizin nerelerde bulunduğunuzu görmesini de sağlayabilirsiniz.

Instagram’da Fotoğrafa Yer Bildirimi de Ekleme” üzerine 3 düşünce

  1. Konum eklenebiliyor ancak sadece bulundugum il içeridindeki yerler çıkıyor.telefonumda başka hesaplarla giriş ysptığımda sorun yok herheri ekleyebiliyorum hesabımls ilgili bi dıkıntı olabilir mi

  2. We Tech From Zero team is ensuring that technology is one of the most significant aspects of our daily lifestyle and have designed this techfromzero.com website. Especially, this is an informative platform for useful tech tips and news.

    The techfromzero.com broadly consists of a few categories. Those are Windows, Linux, Mobile, Chrome, Firefox and other browsers.

    Moreover, we really admire your engagement with us to improve our website. Hence, you can send us ideas and suggestions for future development as we are dedicated to offering the best information.

    It is very reliable to follow the guides. Even, the details can be easily referred by a person with an average understanding capacity. So, this is an ideal solution for people in different classes of education, age and profession.

    Our customer service will help you to clarify the doubts in your mind regarding our website content. Therefore, we invite you to share your concerns with the ”Contact Us” details mentioned here.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir