Pokemon Go Plus Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son aylarda herkesin dikkatini çeken ve merakla keşfetmeye çalıştığı Pokemon Go oyunun az bilinen bir yanı da Pokemon Go Plus!. Pokemon Go Plus! bir çeşit oyun aracı ve oyunu oynamanıza yardım edip size kolaylık sağlıyor.

d30c863d843afa54566880bd5f8fb474

Resimde de görebileceğiniz ve bir çeşit bileklik olan Pokemon Go Plus! bluetooth yardımı ile telefonunuza bağlanıyor. Siz telefon başında değilken bile bilekliği yanınızda taşımanız, pokemon toplayabilmek için yeterli olacaktır. Pokemon Go Plus! kendi kendine geçtiğiniz yollarda karşılaştığınız pokemonları toplayarak hesabınıza ekliyor. Bu sayede kullanıcılar çok daha fazla pokemona, daha az zaman harcayarak ulaşabiliyor.

Bu harika özellik henüz piyasaya çıkmadı. Daha resmi olarak oyun Türkiye’ye gelmemesinden dolayı bu bilekliğin de ne zaman Türkiye pazarına gireceği bilinmezken, fiyatının 30 ila 50 dolar arasında olması bekleniyor.

Oyunun resmi olarak Türkiye pazarına girmesini heyecanla bekleyen oyun severler, bu yeni sanal gerçeklik bilekliğine sahip olmak için de sıra bekleyeceklerdir.