Google Play’den MP3 İndirme

İçerik 1391202409_bedava-mp3-indir-2

Android telefonunuzdan müziğin ismini aratıp direk indirme seçeneğinin olması gerçekten büyük kolaylık. Tabi ki android işletim sistemi bize doğrudan bu işlemi sunmuyor. Ancak Google Play’den indireceğiniz ya da Apk’sını kuracağınız birkaç uygulama doğrudan mp3 indirmeniz konusunda size yardımcı olacak.

Öncelikle Tubemate ve Simple MP3’den bahsedelim. Bu uygulaamaları Google Play’den indirip direk kurabilirsiniz. Müzikleri mp3 olarak bulur ve kategori olarak sıralar. 15 MB’ye kadar olan tüm mp3 dosyalarını içerilerinde barındırmaya çalışan iki uygulamadır.

Bu uygulamalar dışında en çok kullanılan bir diğer uygulama TinyTunes’dir. TinyTunes, Android markette yok. Ancak internetten apk dosyası olarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Şarkıları önce müzik kategorilerine ayırır. Daha sonra dil kategorilerine ve sanatçı – tarih kategorilerine ayırır. Her şarkının yanında kaç MB olduğu yazar ve listeleme açısından mükemmel bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak internetten indirilebilir.

Androidde Video İndirme

23

Android telefonlar gelişip hafıza alanları genişlediğinden beri bilgisayardan farksız kullanılabilmektedir. Bu cihazlara, bilgisayarımıza indirdiğimiz gibi istediğimiz videoyu indirebiliriz. Bu işlem için öncelikle Google Play’den Video Downloader uygulamasını telefonumuza yüklüyoruz. Daha sonra uygulamanın sol üst kenarında bulunan sık kullanılanlar penceresini açıyoruz. Burada popüler video siteleri mevcuttur ve kısayoldan bu sitelerdeki videoları indirebilirsiniz. Bu sitelere bağımlı kalmak istemiyorsanız Dünya iconu bulunan menüye tıklayarak harici sitelerin linkini girebilirsiniz. Program otomatik olarak girdiğiniz linkteki sayfayı bulacak ve sayfadaki videoları önünüze getirecektir. İstediğiniz videoyu seçip istediğiniz format ve isimde telefonunuza indirebilirsiniz. Ancak ücretsiz olan bu uygulamanın bir kötü özelliği ise indirilen videoları sadece kendi programında açmasıdır. Yani videoları izlemek için Video Downloader uygulamasını kullanacaksınız.

Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ne.hdv