Hi5 Üyeliği Nasıl Yapılır?

Milyonlarca insanın eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için üyesi olduğu hi5 uygulaması oldukça basit bir sisteme dayalıdır. Hi5’e üye olmak için öncelikle ‘üye ol ’ sayfasına girmeniz gerekmektedir.

Burada ekranın sağ tarafında göreceğiniz isim, soy isim, e-mail, şifre, doğum günü gibi gerekli bilgileri doldurduktan sonra sayfanın altına doğru ilerliyoruz. Sonraki aşamada karşımıza çıkan ‘ bunun için buradayım ‘ seçeneklerinden birini seçerek işlemimize devam ediyoruz. Ardından etnik kökeniz için karşınıza çıkan seçeneklerden birini seçip son olarak da cinsiyet boşluklarından sizin için doğru olanın kutucuğuna tıkladıktan sonra ‘sign up ‘ yani ‘kaydol ‘ butonuna basarak kayıt talebinizi iletmiş oluyorsunuz. Son olarak e-posta adresinize gelen mailden üyeliğinizi aktifleştirirseniz siz de artık bir Hi5 üyesisiniz.

Hi5 Sitesinin Kullanım Amacı

Türkçe de okunuşu ‘ hayfayf ’ olan bu sitenin ismindeki anlam insanların sevinçli anlarında ellerini birbirlerine vurmalarından gelmektedir. Hi5 milyonlarca üyesi bulunan arkadaşlık ve sevgili bulma sitesi olarak nitelendirilebilir.

Bu site sayesinde yepyeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Karşınızdakiyle konuşurken oyun oynayabilir ve ya oluşturulan video ve resim albümlerine de göz atabilirsiniz. Çok aktif bir site olduğundan üyelerinin hoşça vakit geçirmesini sağlayan bu site pratik ve rahat kullanımıyla da arkadaşlık siteleri arasında tercih sebebi olmaktadır. Düzenlemelerinin tamamen size özgü olduğu bu site sayesinde günlük hayatta tanışmanızın mümkün olamayacağı arkadaşlıklar edinebilir kim bilir belki hayatınızın aşkıyla da bu sitede tanışıp konuşabilirsiniz.

Hi5 Sitesine Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Yabancı ülkelerde çok kullanılan arkadaşlık sitesidir. Arkadaşlarınız ile konuşabileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz ve fotoğraf albümleri oluşturabileceğiniz Hi5 eğlenceli bir sitedir.

Eğer üyeliğiniz yok ise www.hi5.com adresinde, sol ekrandan facebook ya da gmail ile giriş yapabilir ya da sağ ekrandan kaydolabilirsiniz. Hi5 üyeliğiniz var ise ekranın üstünde Oturum aç kutucuğu ile hesabınızı açtıktan sonra Profil yazan linke tıklayarak kendi kişisel sayfanızı görüntülüyorsunuz.  Ekranın sol tarafında Fotoğraf ekleyin yazısına tıklayıp açılan sayfada fotoğraf seç butonuna tıklıyorsunuz. Açılan pencerede bilgisayarınızdan fotoğraflar seçiyorsunuz ve ekliyorsunuz. Hi5 için fotoğraf böyle yükleniyor. Ayrıca burada kendinize ait fotoğraf albümleri de bu sosyal medyada oluşturabiliyorsunuz.