Bavul Hazırlama Uygulaması: PackAndGo

iOS platformunda, kullanıcılara basit bir çözüm olarak sunulan PackAndGo adlı uygulama ile her seyahatte, acaba yanıma ne alsam derdinden kurtuluyorsunuz.

Uygulama ile yukarıda görebileceğiniz gibi değişik seyahatler ile ilgili yanınıza neler almanız gerekiyorsa listesini kolayca yapabiliyorsunuz. Yapacağınız bu kolay işlemle seyahatlerde lazım olacak eşyalarınızı unutma derdinden kurtulabilirsiniz.

Kimi için günler alabilen bavul hazırlama işi için geliştirilen bu basit ve kolay program, kullanıcılara basit bir çözüm sunuyor.

Uygulamayı indirmek için ise buraya tıklayarak iTunes’i ziyaret edebilirsiniz.

GroupShot -Günün İos Uygulaması

Topluca fotoraf çekinirken bazı şahıslar saçma poz veriyor yada yanlışlıkla gözleri kapanıyor yada başı oynuyor falan filan inter milan.Böyle durumlarda ne yapacağımız hakkında bir bilgi yoktur heralde?  Group shot uygulaması burada devreye giriyor.Bir fotoğraftan birkaç tane çekip beğenmediğiniz kareyi silip onun yerine beğendiğin kareyi onun yerine koyup o fotoğrafı düzdenli bir şekilde tek bir kare haline getirebilirsiniz.bu işi fotoşop ingilzcesi photoshop a gerek duymadan bu cerrahi müdahele tamamlanmış oluyor ve fotoğraf hazır bir şekilde karşınıza çıkıyor…

Yeni Uygulamalar için Takipte kalın…

GroupShot, fotoğraf, app, apple, ios,

.