Acces Point Nedir ?

Kablosuz erişim yapabilmek için  wifi modem almak zorunda değilsiniz. Günümüzde bazı aletler sayesinde kablolu modemleri kablosuz olarak kullanabilirsiniz.
Access Point adı verilen bu cihazı kablolu modeminize bağladığınızda yeni bir sinyal dağıtıcı ortaya çıkar. Bu sinyal doğrudan modeminizdeki interneti dağıtmaya yarar. Normalde ortalama 50 metre kadar sinyal dağıtma özelliğine sahip olan access pointler fiyata göre 1km ye kadar dağıtıcı özelliğine sahip olabilirler. Ücretleri 50 tl – 250 tl arası değişen bu cihazlar aynı zamanda masaüstü bilgisayarları kablosuz ağ alıcısı olarak ayarlayabilirsiniz.

325g 12412f

Acces Point Nedir ?” üzerine 1 düşünce

  1. Престижное эскорт агентство, приглашает девушек в эскорт агентство в Израиле с многолетним опытом работы, большой базой постоянных клиентов. Предлагает сотрудничество привлекательным девушкам 18-40лет. Гарантируем стабильный дневной заработок, хорошие условия. Не плохое сочетание отдыха и хорошего заработка! Работа эскорт сопровождение в Израиле финансовая независимость и стабильность! Свободный график.

    Связь по почте
    max0007000@mail.ru

    или звоните нам
    +972-506-474-875

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir