JotForm İle İletişim Formu Yaratın

Bir sitede iletişim bölümü olması, oldukça önemlidir. Site kullanıcılarının görüşlerine, isteklerine önem veren webmasterların kesinlikle sitelerinde iletişim bölümü olmalıdır. Biz de size oldukça şık ve bir o kadar da kolay iletişim formu yapabileceğiniz bir siteyi tanıtacağız ‘Jotform’.

Reklamsız olarak form tasarlayabilmenize olanak vermesi, ücretsiz formatta birçok imkanı size sunması Jotform’u ön plana çıkarıyor. Siteyeturk.jotform.com adresinden girdikten sonra ilk olarak Kayıt Ol’a tıklayarak kaydınızı yapın. Ardından ana sayfaya gelerek, hazır temalardan birini seçip form oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Türkçe menüsü ile her türlü çalışmayı kolaylıkla yapabileceğiniz sitede, çok profesyonel çalışmalara imza atabilirsiniz. Teşekkür sayfaları oluşturabilir; resimler, anketler, ödeme opsiyonları ve daha birçok özellik ekleyebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Size küçük bir ipucu da vermek isteriz; çalışmanızı bitirdikten sonra iletişim formunun gönderileceği mail adresini Tercihler sekmesinden tanımlamayı unutmayın.

JotForm İle İletişim Formu Yaratın” üzerine 1 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir