iOS7 Jailbreak Sorunsuz Kurulum

Günümüzün en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden olan iOS7 için çıkarılan ve bir bakıma telefonu hackleme olarak işleyen Jailbreak aracını iOS kullanan hemen herkes bilir. iOS’un son güncellemesi için çıkarılan iOS7 Jailbreak‘in sorunsuz kurulumunu yapmak biraz sorunlu olabiliyor. Şimdi size bu kurulumu nasıl sorunsuz bir şekilde halledeceğinizi anlatacağım.

Sorunsuz bir kurulum yapmak için temiz çalışmak şart. Bu yüzden öncelikle telefonunuzun yedeğini alın ve Geri Yükle yaparak telefonunuzu sıfırlayın ve sorunsuz kurulum için ekran kilidinizi kaldırın. ArdındanJailbreak‘ın iOS7 için olan sürümünü indirip bilgisayar üzerinden kurulumunu yapın. evasion.exe adlı programı yönetici olarak çalıştırmanız sorunsuz kurulum için önemli.

Bu aşamada sizden istenilen sadece uygulamada yer alan Jailbreak tuşuna tıklamak, ardından bilgisayarınızın ekranındaki uyarının ardından telefonunuzdan Evasion simgesine tıklamak.

Bu aşamada başınıza gelebilecek bir sorun da işlem bittikten sonra ve telefon reset atarken Apple logosuna geldiğinde donmasıdır. Bu aşamanın çözümü ise Power ve Home tuşlarına aynı anda basıp telefonunuzu yeniden başlatmak.

Eğer bu işinize yaramadıysa yapacağınız çok da bir şey yok. Yapacağınız tek şey Jailbreak‘in iOS7 için daha stabil bir sürüm çıkarmasını beklemek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir