Google+ Avantajları Nelerdir?

Google Plus, Google’nin çıkarmış olduğu bir sosyal medya projesi yani diğer bir değişle sosyal ağdır. İlk çıktığı andan itibaren diğer sosyal ağlar gibi kısa sürede pek çok kullanıcıya sahip olan Google Plus, Facebook ve Twitter ile karşılaştırılınca içeriğinde pek çok farklılığı barındırıyor.
Bunlardan en önemlisi olan diğer bir deyişle arkadaş çevresi olan “çevreler”. Bu özelliğiyle istediğiniz zaman listenizi güncelleme yapmanız da mümkün.


Sosyal medyanın asıl amacı “paylaşmak” olduğu için, paylaşılacak içeriği belirlemek de önemli hususların başında geliyor. Google Plus bu noktada “Konular” servisiyle ilginizi çeken başlıklar hakkında son paylaşılan içerikleri geniş bir kapsamda arayıp önünüze sunuyor.

Sonuç olarak Google Plusın aktif kullanıcı sayısı Facebook’un neredeyse 10′da 1′i olsa da beğenilen sayfa ve içeriklerde kullanmak için tercih ettiği simgesi “+1″ ,çevreleri oluşturma gibi artı özellikleri sebebiyle sosyal mecrayı iyi kullanan şirketler ön sıralara çıkacaktır.

Google+ Avantajları Nelerdir?” üzerine 1 düşünce

  1. Hocam bir sorum olacak, bu google adsense’e sitemi kaydettim, 50 den fazla özgün içeriğim var fakat banamısın demiyor, adamlar ha bire yetersiz içerik diyor, şirketten arkadaşım olan bi abi var, çok delikanlı birisi bana yardım etti ama çözemedi, sizin siteye sormamı söyledi, bende o abi dediyse bir bildiği vardır dedim, lütfen yardımcı olun çok pis çaresizim, Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir