Youtube Videoları Otomatik Yeniden Başlatma

İnternetin kullanımının dünya çapında yayılması ve popülerleşmesi ile birlikte son zamanlarda YouTube da video izlemek için tek adres haline geldi. Youtube’un popülaritesinin artmasıyla birlikte insanlar YouTube’dan video indirmek, mp3 indirmek veya YouTube videolarını tekrara koymak gibi sorunlarla karşılaştılar. Çünkü YouTube bu hizmetlerin hiçbirini sunmamakta. YouTube kendi aracılığıyla size en sevdiğiniz videoları tekrar moduna almanıza olanak sağlamıyor, ancak size bu olanağı sağlayacak bir ton üçüncü parti yazılım bulunmakta. Sonraki adımlar size bu konuda yardımcı olacaktır.

İlk yapmanız gereken tekrara koymak istediğiniz videoları belirlemek. Sonrasında aşağıda göründüğü gibi videonun linkini düzenlemeniz gerekmektedir.

      Düzenleme Adımları:

  • Örnekteki gibi youtube’un önünde yazan her şeyi silin https://www kısmı sileceğiniz kısım.
  • Youtube’dan sonrasına ise repeat yazmanız gerekmektedir. Örnek : com/watch/?v=dD40VXFkusw Sonrasında tek yapmanız gereken Enter’a basmak.
  • Enter’a bastıktan sonra tarayıcınızın URL kısmında şöyle bir link yer alacak : http://www.listenonrepeat.com/watch/?v=dD40VXFkusw
  • Bu sayfa siz onu kapatana kadar videoyu tekrarlamaya devam edecektir.
  • Bu sayfanın ayrıca videonun kaç kez tekrarlandığını göstermesi gibi bir özelliği de var.
  • Not: Bu makalede kullanılan linklerin hiçbiri yapılması zorunlu olan linkler değildir. İstediğiniz herhangi bir youtube linki için bu adımları uygulayarak istediğiniz videoyu istediğiniz kadar tekrar ederek izleyebilir, dinleyebilirsiniz. İyi seyirler.