Vkontakte Video İndirme

Video sektörünün Rus devi Vkontakte’den video indirme oldukça zordur. Size aktaracağımız yöntemle bu zor olmaktan çıkacak ve oldukça kolay bir hal alacak. Aşağıdaki adımları birebir izleyin ve istediğiniz videoyu indirin…

*İlk olarak indirmek istediğiniz videoyu açın ve videonun üzerinde sağ tıklayarak ‘Copy Video Code’ seçeneğine tıklayın.

*Ardından videotools.12pings.net adresine girin. Ve ‘Paste link here and PRESS “Get Video!”’ yazısının bulunduğu kısmın sağ tarafına sağ tıklayıp ‘Yapıştır’a tıklayın. Ardından Get Video butonuna tıklayın.

*Yenilenen ekranda ‘Page with player (will be opened in new tab)’ yazısına tıklayın. Yeni bir sekme açılacaktır. Biraz önceki ekrana geri dönerek VTDownload butonunu tutarak yeni açılan sekmenin üstüne sürükleyin ve bırakın.

*Yeni sekmemizde bir uyarı karşımıza çıkacak. Burada Tamam butonuna basın.

*Son aşamada da karşımıza yeni bir pencere açılacak. Buradan aşağıdaki yazıların bulunduğu yere gelerek 240-360-480-720 seçeneklerinden size uygun görüntü kalitesini seçerek tıklayın.

*Tıkladıktan sonra yeni bir sekme açılacak ve burada video açıldıktan sonra ortada sağ tıklayarak Farklı Kaydet diyerek indirmeyi başlatabilirsiniz.