Google Play’de İndirimli Ürünlerden Haberdar Olma

Google Play’de indirimdeki uygulamaları görmemiz için bir özellik zaten var. Ancak ücretsiz olan ya da günü birlik indirimlere giren uygulamaları güncel takip etmemiz mümkün değil.
Bu uygulamaları takip edebilmemiz ve uyugulamaların indirime girmesi / ücretsiz olması durumunda bize bildirim ile haber veren bir uygulama mevcut. AppSales. Best Apps on Sale adındaki bu uygulama internet bağlantısı olduğu sürece indirime giren ya da ücretsiz olan uygulamaları size haber vermektedir. Sadece popüler uygulamalarda haber verdiği için istediğiniz uygulamayı özel takibe sokma özelliği var. 100.000’den fazla kişinin indirdiği ve 5.000 kişinin olumlu puan verdiği bu uygulama telefon güvenliğine zarar vermeyecek şekilde indirilip silinebilir.

Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.tsapps.appsales

 

ssa 23

Androidden Ücretsiz SMS Atma

Android-ucretsiz-mesajlasma-uygulamasi Android-icin-ucretsiz-mesajlasma-uygulamasi

Cep telefonu operatörlerinin sadece internet için kullanıldığı bu dönemlerde sesli ve yazılı mesajlaşmalar internet üzerinden yapılmaya başladı. Artık çoğu kullanıcı hattı üzerinden mesaj göndermek ya da arama yapmak yerine interner üzerinden Whatsapp ile yazışıyor, Viber ile sesli konuşuyor, Skype ile görüntüllü konuşuyor. Peki internet üzerinden sim karta mesaj nasıl gönderilir.
Special SMS uygulaması ile android üzerinden cep telefonu numaralarına mesaj gönderebilirsiniz. İstediğiniz cep telefonu numarasına hızlı bir şekilde sms gönderiyor. Ayrıca istediğiniz numaraları kısayol sekmesine ekleyebilir ve her seferinde numara girmekten kurtulabilirsiniz. İstediğiniz bir numaradan size gelen mesajları önemli ekranına atayabilir ve sürekli takip edebilirsiniz. Bunun için üst kısımdan settings demeniz ve show popup dialog seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. Takibi gelen mesajı önemli ekranına atamak için başına ülke kodunu (+90 gibi) girmeyi unutmayınız.